Котельні інші

Більшість стаціонарних систем теплопостачання будівель житлового, промислового і комунального призначення, збудованих ще в минулому столітті, морально і технічно застаріли. На їх реконструкцію і технологічне переозброєння потрібні значні фінансові вкладення.

 

Група Компаній “ЕПГ-КОЛВІ” пропонує ефективне і недороге рішення забезпечення теплом різноманітних об’єктів – транспортабельні блочно-модульні котельні. Ці мобільні установки здатні забезпечити гарантований обігрів приміщень навіть значних розмірів. За рахунок максимальної автоматизації буде здійснюватися автоматичне регулювання подачі тепла з урахуванням температурного режиму зовнішнього повітря.

 

Види транспортабельної блочно-модульної котельні

 

Виробники опалювального обладнання пропонують транспортабельні котельні установки трьох основних видів:

 

На твердому паливі.

 

Виробляємої нею кількості тепла буде достатньо для обігріву не тільки величезного складу, а й цілого житлового селища. Мобільна котельня на твердому паливі стане ідеальним варіантом обігріву різноманітних об’єктів в місцевості, яка має великі запаси деревини або вугілля. Економічна вигода застосування таких транспортабельних установок незаперечна. Адже вугілля, дрова, торф, а тим більше відходи деревообробки відносяться до найдешевшого енергоносія. А завдяки компактним розмірам модульну твердотопливную котельню можна без проблем встановити на майданчику з обмеженим простором. Випускаються потужністю 0,6…1 МВт.

 

На газу.

 

Газові транспортабельні котельні установки користуються великою популярністю через здатність забезпечувати високу ККД. До того ж не забруднює атмосферу і забезпечує нагрів води за мінімальний проміжок часу. Водогрійні котельні на природному газі часто застосовують для вироблення насиченої пари не тільки для обігріву приміщень, а й технологічних потреб. До переваг таких модульних установок можна віднести: економічну вигоду від відмови використання централізованих мереж теплопостачання. За рахунок повної автоматизації регулювання температури теплоносія, що подається в опалювальну систему здійснюється в автоматичному режимі в залежності від температурного режиму на вулиці. До того ж в Група Компаній “ЕПГ-КОЛВІ” можна газову блочно-модульну котельню купити в індивідуальній комплектації конкретно під потреби замовника. У EPG можна вибрати блокові газові нагрівальні установки потужністю 0,1…2,0 МВт.

 

Дизельні.

 

За рахунок невеликої ваги такі модульні установки можна без проблем оперативно доставити в будь-яку точку України. Для їх функціонування в спеціальний резервуар заливається будь-який продукт нафтопереробки. Найчастіше – це мазут. Передбачена попередня підготовка рідкого палива дозволяє досягати оптимального ККД модульної котельні. Застосування крапельного способу згоряння енергоносія в рідкому стані дає можливість створювати процес нагріву води ні чим не поступається газовим транспортабельним установкам. У EPG є можливість підібрати блочну дизельну нагрівальну установку потужністю 0,1…50 МВт.

 

Також блочно модульні котельні можуть відрізнятися способом розміщення:

 

  • • Окремо стоящі. У автономну будову, зведену з полегшених конструкцій, монтується котельне обладнання, виготовлене і скомплектоване в заводських умовах. Це дає можливість при необхідності облаштовувати блочно-модульну котельную протягом декількох днів.
  • • Пристінні. Встановлюються безпосередньо у однієї зі стін опалювального об’єкта. Це дозволяє виключити необхідність прокладки теплотрас.
  • • Дахова котельня. За рахунок розміщення блокової установки на покрівлі опалювальної будівлі є можливість заощадити на будівництві димохідної труби, а також на пошуку і підготовки майданчика для її монтажу.
  • • Мобільні. Встановлені на автомобільні шасі блокові установки можна використовувати практично в польових умовах під час зведення нового об’єкту або при усуненні надзвичайної ситуації.

 

Група Компаній “ЕПГ-КОЛВІ” пропонує багатий асортимент котельного обладнання від провідних світових виробників. Якщо вам потрібна блочно модульна котельня, то купити її можна в нашому інтернет-магазині за лояльною вартістю. Ціна такої блокової установки буде залежати від типу використовуваного палива, потужності, способу розміщення.

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
    Please prove you are human by selecting the Plane.