Опалення промислових приміщень

З настанням холодів з’являється необхідність установки і перевірки приладів і систем опалення. Промислові приміщення також вимагають установки якісного обладнання. Промислове обладнання котелень має бути встановлено відповідно до нормативних правил, за розробленим заздалегідь проектом. Замовити розрахунок вартості обладнання і проекту можна на сайті компанії-виробника Колві.

 

Промислове опалення: види і принципи монтажу

 

Котельне обладнання для виробництва повинно бути виконано з високоякісних матеріалів. Економити на якості котельні не варто. При покупці неякісної системи доведеться витратити великі суми на демонтаж і ремонт поломок. Ціна монтажу котельні для заводу буде залежати від розмірів самого приміщення, фронту робіт по установці.

 

Опалення виробничих приміщень буває декількох видів:

 

 • електричне;
 • дизельне;
 • газове;
 • водяне;
 • інфрачервоне.

 

Вибір типу і підбір оптимальної системи є важливим етапом при замовленні проекту. Важливо проводячи розрахунок опалення виробничого приміщення звертати увагу на співвідношення вартості обладнання і продуктивності, надійності. Слід розрахувати площу, яку буде займати опалювальний цех. Такі цехи бувають наступних типів:

 

 • прибудови до будівлі виробництва;
 • окремо розташовані будинки;
 • надомні елементи;
 • вбудовані в приміщення.

 

Проект буде залежати від обраного замовником варіанта котельні. Установка проводиться, виходячи з правил монтажу, з дотриманням правил безпеки.

 

На що звертати увагу при установці системи опалення виробничих приміщень

 

Для системи опалення виробничих приміщень потрібна велика кількість місця. При розрахунку оптимального розташування та розміру опалювальної системи слід спиратися на ряд показників:

 

 1. Економія простору на виробництві при монтажі.
 2. Можливість переходу системи опалення з робочого стану в режим економії енергії.
 3. Можливість обігріву окремих цехів в будівлі.
 4. Можливість легкого демонтажу системи при необхідності переміщення в іншу локацію.

 

Ці показники є найбільш важливими при покупці системи опалення для виробництва. В такому випадку установка в прибудовах або окремих приміщеннях буде незручною, так як замовник понесе додаткові витрати.

 

Найбільш ефективним способом опалення таких приміщень є установка для підлоги або навісна система. Теплові генератори повинні мати функцію воздухораздачі. Завдяки такому котлу величезне промислове приміщення прогрівається протягом півгодини з моменту запуску. У разі наявності у виробничому процесі певних особливостей можуть бути використані й інші варіанти установок.

 

Опалення виробничого цеху від Колві

 

Компанія Колві надає послуги зі створення проектів опалення для виробництв. Виробник гарантує якість котлів. Вони створюються з високоякісних матеріалів від перевірених постачальників. В каталозі є широкий асортимент котлів КОЛВІ: дизельні, газові та інші.

 

Менеджери допоможуть визначитися з видом системи і проконсультують по виниклих питань. Вибір типу системи залежить від реальних потреб, таких, як:

 

 • конфігурація промислового приміщення;
 • необхідність вентиляції будівлі;
 • особливості виробництва;
 • розміри приміщення;
 • автоматизована робота системи.

 

Фахівці мають великий досвід монтажу котлів опалення виробничих приміщень. Регулярно проходять навчання новій техніці установки. Це дозволить отримати якісне обладнання за приємною ціною і змонтувати його в найближчі терміни.

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00




  Please prove you are human by selecting the Plane.