FAQ’S

Наскільки вигідно ставити систему опалення?

 

Щоб організувати вигідну систему опалення потрібно враховувати безліч чинників будови яка потребує в опаленні . Наприклад, матеріали стін, розміри і кількість дверей і їх розміри, матеріал ізоляції, кількість і розмір вікон. Також особлива увага приділяється джерелам енергії які вже є в приміщенні, їх доступність і вартість. Також варто враховувати як часто використовується дане приміщення, кілька разів на місяць або щодня, для різного часу використання використовуються різні системи опалення. Проаналізувавши всі нюанси, наші фахівці підбирають для вас найбільш вигідну пропозицію з облаштування опалювальної системи для вашого об’єкта.
 

Як замовити наші послуги з монтажу та проектування котелень?

 

Замовити наші послуги або проконсультуватися по питанням які вас цікавлять ви можете за телефоном 38 (044) 392-0108. Також в формі на сторінці контакти ви можете звернутися до нас в письмовій формі, ми відповімо вам листом на вашу електронну пошту. Або ви можете замовити зворотний дзвінок в шапці сайту, а ми в свою чергу оперативно зв’яжемося з вами.
 

Які є гарантії ефективності виконаної роботи?

 

Ми надаємо гарантію якості на будь-які дефекти і недоліки, що виникли внаслідок недоброякісного виконання робіт, погану конструкцію окремого обладнання, неправильність його монтажу або застосування недоброякісних матеріалів. Всі виявлені дефекти і недоліки ми усуваємо безкоштовно і в розумний термін, а дефектні частини, матеріали і механізми замінюємо новими. Тривалість терміну гарантії визначається сторонами в договорі, але цей строк не може бути менше гарантійного строку, який визначається на підставі законодавства.
 

Як формується ціна на системи опалення для підприємств?

 

У кожному проекті ми розраховуємо індивідуальну ціну на установку опалювального обладнання, вивчаємо ваші потреби і підбираємо всі необхідні матеріали та обладнання. Все залежить від індивідуальних особливостей кожного замовлення, тому ми не вказуємо якусь конкретну ціну. Але можемо відзначити, що частіше за все 80% від розрахованої суми витрачається на матеріали, а приблизно 20% – це оплата нашої праці.

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
    Please prove you are human by selecting the Truck.