Котли промислові Колві

Купити котли Колві промислові

 

Промислові котли Колві — група технологічного обладнання, що характеризується високою тепловою потужністю та застосовується для теплопостачання ( виробництва теплової енергії ), постачання пари та гарячої води споживачам житлово-комунального господарства, промислових підприємств, різноманітних об’єктів державної та комерційної інфраструктури. При теплопостачанні та забезпеченні функціонування технологічних процесів у якості палива для промислових котлів може використовуватись природний або скраплений газ, тверде паливо, електрична енергія тощо. На базі промислових котлів та допоміжного устаткування організовуються водогрійні, парові та комбіновані котельні та технологічні комплекси.

 

Види промислових котлів Колві

 

Група компаній ЕПГ-КОЛВІ пропонує широкий асортимент промислових котлів на газовому та твердому паливі, за допомогою якого можливо вирішити широкий спектр завдань по теплопостачанню як об’єктів із незначним споживанням енергоресурсів так і великих інфраструктурних об’єктів ЖКГ, промисловості тощо. Такий асортимент представлений наступним обладнанням:

 

 • Промислові газові котли — водогрійні та парові котли, що працюють на газоподібному паливі. В конструкції даних котлів присутні газові пальники атмосферного ( для котлів потужністю до 0,1 МВт ) або вентиляторного типу ( для котлів потужністю понад 0,1 МВт ). Максимальна теплопродуктивність газових котлів може становити 30 Мвт і більше. Робочий тиск теплоносія — від 0,3 до 1,6 МПа. Температура теплоносія — до 85, 115 або 150 градусів в залежності від конкретної моделі обладнання. Промислові парові котлі можуть виробляти пару низького ( до 1 бар ) або високого тиску ( до 14,8 бар ) Пропонуються котли власного виробництва торгівельних марок КОЛВІ та Eurotherm Technology, а також обладнання від провідних виробників країн ЄС ( Італія, Німеччина ).
 • Промислові твердопаливні котли — водогрійні котли власного та іноземного виробництва із теплопродуктивністю від 0,1 до 1 Мвт, що працюють на твердому паливі великої фракції ( дрова, вулілля, різноманітні відходи із ручним завантаженням палива ) та дрібної фракції ( пелета, тріска, вугілля із автоматичним завантаженням палива ), та парові котли ( парогенератори ) із продуктивністю 300 кг пари на годину і вище, із ручним та автоматичним завантаженням. Також пропонуються котли для використання специфічних типів твердого палива ( подрібненої соломи, торфу, неорганічного палива тощо).

 

Промислові котли Колві: переваги

 

Промислові газові та твердопаливні котли від ЕПГ-КОЛВІ характеризуються наступними перевагами:

 

 • Високим коефіцієнтом корисної дії (енергоефективністю).
 • Широким модельним рядом по теплопродуктивності, функціоналу, конструкції котлів.
 • Використанням якісних матеріалів та комплектуючих частин при виготовленні котлів.
 • Високим ступенем автоматизації та застосуванням багаторівневих систем безпеки функціонування котельного обладнання.
 • Продуманою конструкцією обладнання, що забезпечує тривалу нормальну експлуатацію котлів та їх зручне технічне обслуговування.
 • Наявністю сервісної підтримки споживачів виробником котлів.
 • Постійним технічним вдосконаленням вже існуючих моделей промислових котлів та розробкою принципово нових типів котельного обладнання.

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
  Please prove you are human by selecting the House.