Газовий котел для ресторану

На одній з перших позицій в списку оснащення, необхідного для закладів громадського харчування, стоїть теплове обладнання. Сучасний споживач вимагає підтримки оптимального температурного режиму і в цілому комфортних умов. Газовий котел для ресторану потрібно підбирати відповідально, з урахуванням деяких особливостей.

 

Як вибрати газовий котел для готелю

 

Мало хто побажає з міркувань економії тривалий час перебувати в холодному приміщенні, тому кожен власник громадського закладу вишукує різні шляхи вирішення даної проблеми. Газові котли КОЛВІ в даний час активно встановлюють власники підприємств громадського харчування, крім того, вони також нерідко встановлюють газові котли для кафе, для ресторану, для готелю в Україні, при цьому від’єднуючись від ЦСО. Однак при цьому необхідно враховувати, що тільки при правильному підборі газового котла можна створити сприятливе середовище в закладі.

 

Людям, які планують придбання котла, необхідно враховувати найважливіші технічні параметри даного обладнання, що визначають економічність газового котла. До таких параметрів належать:

 

  • ККД;
  • потужність;
  • спосіб монтажу;
  • вид камери згоряння та ін.

 

Для кожного газового котла характерний свій ККД, який варіюється в межах 90-110%. При цьому необхідно враховувати, що чим вище ККД, тим меншу кількість природного газу буде потрібно витрачати при опаленні підприємства. В даний час дуже затребувані котли конденсаційного типу, які відносно недавно з’явилися в продажу. Висока ефективність даного типу обладнання обумовлюється виникненням побічної енергії, яка виділяється внаслідок скупчення парів води, що утворюються від відпрацьованих газів.

 

Монтаж котельної Колві для ресторану

 

Необхідно враховувати, що, замовляючи проектування котельні для готелю, не варто плекати ілюзій з приводу того, що чим більше котел, тим краще буде обігріватися приміщення. Необхідну потужність устаткування треба визначати як можна точніше. В умовах, коли ця потужність буде надто висока, прилад буде систематично включатися і вимикатися, працюючи при цьому в черговому режимі, що, в свою чергу, призведе до збільшення витрат газу, зниження ККД і швидкого виходу теплообмінника з ладу.

 

В умовах недостатньої потужності обладнання буде функціонувати «на знос», але при цьому домогтися оптимальної температури в закладі не вийде. Необхідна потужність газового котла розраховується за такою формулою: 1 кВт на 10 м2. Якщо приміщення відрізняється високими стелями, однокамерними вікнами і дверима, що часто відкриваються, даний показник необхідно підвищувати.

 

Наша компанія пропонує виконати монтаж котельні для ресторанів в Києві з урахуванням індивідуальних вимог замовника. Роботи з проектування виконуються швидко, і результат гарантовано влаштує замовника.

 

Ви може замовити прорахунок прямо зараз, щоб дізнатися, висока чи ні для такого приміщення, як котельня, ціна монтажу.

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
    Please prove you are human by selecting the House.