Газові котли для складу

Нерідко для опалення складу використовують газові котли КОЛВІ. Вони можуть працювати від електричної енергії або бути автономними, наприклад, при наявності генератора. Це дозволяє домогтися зручності опалення складських виробничих приміщень в Києві і в Україні в цілому. Важливо розібратися, яке обладнання краще купити. Також можна замовити проектування котелень для складських приміщень, і тоді фахівці розроблять кращий індивідуальний варіант.

 

Різновиди моделей котлів

 

Вибираючи газові котли для складу в Україні, варто звернути увагу на різноманітність моделей. Залежно від параметрів прилади розрізняються за місцем установки і функціональності. Також бувають різні види палива. Зокрема, іноді обладнання може працювати не тільки на газі, а й на твердому паливі. Це розширює функціональні можливості. Часто вибирають твердопаливний котел для сто складу в Києві.

 

Є можливість газовий котел Колві для складу купити в такому виконанні:

 

 • двоконтурний – функціональний, так як має додаткову можливість забезпечувати гаряче водопостачання приміщення;
 • одноконтурний – потрібен для підігріву рідини, що міститься в опалювальній системі.

 

Плануючи монтаж котельної на склад, зазвичай досить одноконтурного варіанту.

 

Залежно від місця установки газові котли Колві для складу бувають настінними та підлоговими. Завдяки різноманітності обладнання можна придбати вироби з відкритим (через димохід) або закритим (тобто турбованим за допомогою особливої камери) способом переробки продуктів згоряння палива.

 

Чому варто вибрати газовий котел

 

Плануючи придбати газовий котел на склад обладнання, корисно ознайомитися з перевагами такого приладу. Ключові плюси:

 

 • можливість обігріву приміщення великої площі;
 • невисока вартість;
 • тривала експлуатація;
 • ремонтопридатність;
 • простота використання;
 • відмінна ефективність;
 • пряма подача газу, що виключає вимоги контролювати котел на постійній основі.

 

При виборі враховується ряд характеристик. Основна – площа опалення. Залежно від цього підбирають потужність обладнання. Краще прораховувати все індивідуально, і зазвичай достатньо 1 кВт на 1 квадратний метр, а для більш точного розрахунку враховується ступінь утеплення стін і вікон. Також потрібно коректно підібрати місце розташування котла для організації зручного відведення продуктів згоряння. Додатково враховують матеріал теплообмінника, продуктивність і функціональність.

 

Монтаж котельні для складу в Києві

 

Створення власної котельні – кращий вибір. Краще замовити прорахунок монтажу котельні для складу. Грамотні фахівці розроблять для вас проект відповідно до своїх уподобань і побажань.

 

Також є можливість купити готовий варіант із запропонованих на сайті. Результатом буде ефективне опалення складського приміщення, мінімізація витрат і підтримання комфортної температури постійно. Залишилися питання? Задавайте їх консультантам порталу.

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
  Please prove you are human by selecting the Tree.