Насоси

Традиційно більшість власників малоповерхових будівель різного призначення здійснюють облаштування опалювальної системи з природною циркуляцією теплоносія. Але за рахунок самопливної циркуляції можна домогтися забезпечення комфортного мікроклімату в невеликому будинку. Однак таким спосібом опалити двох, а тим більше триповерховий особняк практично неможливо. Адже в систему від котла може надходити «окріп», а дальній радіатор буде ледве теплим. Гарантовано створювати і підтримувати комфортабельний температурний режим в солідному будинку або на виробничій ділянці великої площі дозволить циркуляційний насос, встановлений в опалювальну систему.

 

Види

 

Група Компаній “ЕПГ-КОЛВІ” пропонує насос для котла опалення двох типів:

 

  • «Мокрого». У таких агрегатах ротор занурений в воду, що перекачується. Головна їхня перевага – можливість управління швидкістю подачі теплоносія в труби. За рахунок трьох швидкостей забезпечується адаптивна, трохи економна і комфортна експлуатація циркуляційного насоса. До того ж він функціонує практично безшумно. Рідина, що перекачується при цьому виконує роль мастила, це максимально виключає необхідність планового обслуговування агрегату.
  • «Сухого». У моделях такої конструкції з водою, що перекачується «контактує» лише крильчатка, підключена до електродвигуна в герметичному корпусі. Головні плюси насоса на котел – високий ККД і можливість працювати в умовах високих температурних режимів. Незважаючи на те, що насос здатний подавати рідину в труби з великою потужністю, його функціонування супроводжується «виділенням» великого шуму. У зв’язку з цим такі агрегати не рекомендується використовувати в приватних будинках, а на виробництві – розташовувати в окремому приміщенні.

 

Циркуляційний насос для опалення – як вибрати

 

Щоб гарантувати ідеальне функціонування системи опалення, що забезпечує значну економію, потрібно правильно підібрати насос для двоконтурного котла. Під час вибору потрібно приділити особливу увагу деяким основним його експлуатаційним критеріям:

 

  • Продуктивність. За цим показником можна дізнатися, яку кількість рідини здатний перегнати агрегат за певний час при мінімальному навантаженні. Фахівці Групи Компаній “ЕПГ-КОЛВІ” рекомендують підбирати циркуляційний насос для опалення з урахуванням потужності опалювального котла. Ці параметри у обох приладів повинні бути ідентичними. Наприклад, якщо ви плануєте встановлювати пристрій нагріву потужністю 25 кВт, то бажано придбати циркуляційний насос, який має продуктивність 25 л/хв.
  • Тиск. Цей параметр показує, з яким напором зможе циркуляційна помпа підняти воду на певний рівень. Його можна розрахувати, якщо відома загальна довжина планованого опалювального контуру. На кожні 10 метрів потрібен тиск близько 0,6 м водяного стовпа. Зазвичай цей параметр можна прочитати на спеціальній бирці на насосі.
  • Умови експлуатації. До них фахівці відносять: обсяг приміщень, що обігріваються і технічні характеристики системи опалення, в яку помпу планується встановлювати. А також діаметр труб обігрівального контура. І важливим фактором є габаритні розміри насоса.

 

У Групі Компаній “ЕПГ-КОЛВІ” є можливість купити циркуляційний насос на котел надійних і популярних брендів:

 

  • Насосна станція Wilo. Ця продукція відомого німецького виробника відрізняється високою якістю збірки, яка гарантує тривале безперебійне функціонування.
  • Насоси Grundfos. При невисокій ціні характеризуються гідними якісними параметрами.

 

При правильній експлуатації циркуляційний насос для газового котла або твердопаливного аналога цих брендів гарантовано прослужать більше 10 років.

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
    Please prove you are human by selecting the Key.