Котельні Колві

Купити котельні Колві

 

Котельня ( котельна установка ) являє собою комплект обладнання, що в своїй сукупності забезпечує виробництво теплової енергії або пари та її передачі ( транспортуванню ) до споживача. До основного обладнання котельних відносяться водогрійні та парові котли, що виробляють тепло при спалюванні газоподібного або твердого палива. Допоміжне обладнання забезпечує транспортування тепла та пари до споживача, а також відповідає за надійну та безпечну роботу котельні в цілому. Вибір даного обладнання здійснюється на основі детальних технічних розрахунків з урахуванням реальних потреб замовника та його вимог до функціоналу, характеристик та якості котельні.

 

Види котельних Колві

 

Котельні установки, у відповідності до конкретних характеристик, можуть класифікуватися по різним критеріям. Зокрема, в ДБН В.2.5-77:2014. Котельні. ( додаток Е ) приводиться наступна класифікація котельних:

 

1. За призначенням – опалювальні, виробничо-опалювальні, виробничі.
2. За планувальним вирішенням – окремо розташовані, прибудовані, вбудовані, дахові.
3. За надійністю відпуску теплоносія споживачам – котельні першої категорії надійності, котельні другої категорії надійності.
4. За видом теплоносія, що відпускається – парові, водогрійні, пароводогрійні.
5. За архітектурно-будівельним вирішенням – закриті, напіввідкриті, відкриті.
6. За агрегатним станом палива – твердопаливні, рідкопаливні, газові, багатопаливні.

 

Окрім приведеного вище переліку котельних розрізняють котельні стаціонарного типу ( капітальне будівництво ) та транспортабельні котельні установки. Група компаній ЕПГ-КОЛВІ займається як капітальним будівництвом ( або реконструкцією ) котельних та і виготовленням модульних транспортабельних та блочних котельних типу КМ-2.

 

Котельні КМ-2 виготовляються згідно ТУ У 28.3-23164313.006-2001 і поставляються споживачу у вигляді одного або декількох транспортабельних контейнерів, які встановлюються на завчасно побудований стрічковий фундамент та з’єднуються між собою в єдиний технологічний вузол, до якого підключаються всі інженерні мережі ( газ, вода, електроенергія, каналізація тощо ). Транспортабельним габаритним розміром є контейнер довжиною не більше 8000 мм, шириною не більше 3000 мм та висотою не більше 3000 мм. У випадку, коли котельня потребує значно більших розмірів, то така котельня є блочною і поставляється на місце встановлення окремими блоками в розібраному вигляді.

 

Транспортабельні модульні та блочні котельні типу КМ-2 виготовляються із дотриманням вимог зазначеного вище ДБН В.2.5-77:2014. Котельні. Сюди відносяться котельні установки із теплопродуктивністю вище 0,2 МВт та одиничною потужністю котлів більше 0,1 МВт. Окрім даних котельних групою компаній пропонуються теплогенераторні установки КМ-2 із теплопродуктивністю до 0,2 МВт та одиничною потужністю котла ( теплогенератора ) не вище 0,1 МВт відповідно до вимог ДБН В.2.5-20: 2018. Газопостачання. Дані установки мають широке застосування для теплопостачання адміністративних та офісних будівель, шкіл, дитячих садочків, амбулаторій тощо.

 

Група компаній ЕПГ-КОЛВІ пропонує до виготовлення модульні транспортабельні або стаціонарні котельні установки у відповідності до технічного завдання та вимог замовника. Котельні типу КМ-2 є сертифікованими на території України, виготовляються на базі якісного обладнання та комплектуючих частин та мають технічну і сервісну підтримку. Дані котельні виготовляються на базі газових та твердопаливних котлів КОЛВІ та Eurotherm Technology. Потужність котельних може становити від 0,05 до 30 МВт і вище. Параметри палива та теплоносія — у відповідності до технічних характеристик котлів і допоміжного обладнання.

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
    Please prove you are human by selecting the Star.