Виробництво котлів і котелень

Кожна людина, яка любить затишок в приміщенні, але при цьому розуміє важливість економії, замислювалась хоч раз про покупку котла або обладнання цілої котельні для приватного будинку. Як тільки опалювальне обладнання з’явилося на ринку, воно відразу стало користуватися попитом у людей. Воно має багато переваг у міського опалення, тому що за допомогою приватних котелень і котлів Ви можете самі регулювати температуру в приміщенні, включати опалення коли відчуєте, що воно необхідне, а найголовніше це більш економічний варіант.

 

Група Компаній “ЕПГ-КОЛВІ” гарантує Вам, що наша продукція якісна і безпечна, наші котли і котельні це перевірений часом продукти, а наші фахівці високо кваліфіковані та встановлять все обладнання якісно. 

 

Виробництво котлів і котелень Групою Компаній “ЕПГ-КОЛВІ”

 

Виробництво будь-якого об’єкта починається з проектування. Перш за все при підборі і виробництві обладнання ми визначаємо споживання і навантаження яке буде здійснюватися на обладнання. Визначаємо тип будівлі і всі її особливості. Складається проект обладнання, узгоджуються всі нюанси з інстанціями і починається установка обладнання.

Производство котлов и котельных

 

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
    Please prove you are human by selecting the Car.