Презентація проекту закону про комплексну термомодернізацію будівель

8/06/2021
закон о повсеместной термомодернизации зданий

В кінці травня 2021 року міністр розвитку громад і територій України представив на розгляд проект закону, основна мета якого впровадження ефективних заходів щодо скорочення споживання енергії в будівлях шляхом їх термомодернізації. Подробиці проведення презентації повідомляє прес-служба Мінрегіону.

 

На даному етапі пріоритетним завданням в роботі Міністерства є підвищення енергоефективності будівель. Міністр А. Чернишов відзначив, що впровадження цього закону дасть можливість не тільки економити енергоресурси, але і значно зменшити цифри в «платіжках» громадян України. У доповіді він акцентував увагу на те, що правильні заходи в розвитку енергетичної ефективності приведуть до значного зростання економіки в країні. Ухвалення цього законопроекту підведе Україну ще ближче до Зеленого курсу Європи.

 

Документ розроблявся в Мінрегіоні під керівництвом партнерів із зарубіжних країн, спільно з депутатами і фахівцями в цій сфері. Спільно був створений порядок інституційних умов для повсюдної термомодернізації будинків.

 

Законопроект має на увазі також внесення змін до вже існуючих законів України, які на даному етапі регулюють питання енергетичної економії. Вони повинні вплинути на такі питання:

 

  • спрощення системи надання підтримки від держави і її адаптацію до потреб співвласників житлових будинків;
  • створення системного просування в сфері формування і здійснення політичної діяльності в питанні скорочення втрат енергії в спорудах;
  • здійснення поетапної реалізації програм глибокої термічної модернізації будинків, при цьому використовувати чіткі критерії результативності показників раціонального використання енергії;
  • впровадження всіх існуючих сучасних методів та інструментів, що зменшують споживання енергоресурсів в будівлях;
  • реалізацію впровадження спеціального ресурсу з інформацією про обсяги, характеристиках і кількості споживаної енергії будівлями в Україні.

 

Відразу ж після подання законопроекту на сайті Мінрегіону було його обговорення в режимі онлайн, в якому взяли участь експерти в цій сфері.

 

Незадовго до презентації Олексій Чернишов вже говорив про збільшення інвестицій в галузь будівництва в наступному році. Це ще один успішний крок в реформі, що впроваджується Міністерством.

 

Також економити споживані енергоресурси і зменшити суми в “платіжках” допоможе постачання теплової енергії від Групи Компаній «ЕПГ-КОЛВІ».

 

Фото: minregion


Поділитися:


Корисні статті

твердотопливные котлы Колви
Альтернатива твердопаливним котлам

Постійне зростання вартості енергоносіїв та дороге підключення газу вимагає шукати інші типи обігрівальних пристроїв для системи опалення. Електричне або газове джерело тепла – альтернатива твердопаливному котлу. Стаття знайомить з видами та характеристиками обладнання, що працює на твердому паливі, його плюсами та мінусами, способами захисту від перегріву. Твердопаливні котли види та характеристики Котли на твердому паливі […]

термомодернизация в Украине
Особливості утеплення хрущовок по «Великій термомодернізації» Зеленського

Програма утеплення будинків в Україні ще не розпочала своєї дії, але викликає безліч супутніх питань. Існує безліч факторів, якими використання виділених коштів виявиться неефективним.   Буквально 1 грудня з боку президента України у посланні до ВР було заявлено про те, що незабаром увійде у роботу проект «Велика термомодернізація». У планах програми стоїть масштабне утеплення лікарень, […]

развития восстановительной энергетики
Основні завдання на 2022 рік в Україні щодо відновлювальної енергетики

Серед аргументів, які відповідають за розвиток джерел енергії, можна виділити політичні, економічні та екологічні. І якщо про екологічні було написано вичерпну кількість інформації, на сьогодні саме ці аргументи є ключовими факторами для розвитку відновлюваної енергетики. Для підтримки удосконалення представленого сектору на території України їх замало. І в більшості випадків це пов’язано з тим, що у […]

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
    Please prove you are human by selecting the Truck.