На період до 2030 року розроблено національний план дій щодо енергоефективності.

18/01/2022
план энергоэффективности в Украине

На засіданні Кабінету міністрів України, що проводилося найближчими днями, було прийнято постанову щодо розроблення спеціального плану дій на національному рівні з енергоефективності України на період, який попередньо має бути завершено до 2030 року. Виходячи з того, що було прописано у програмі, до цього періоду початкове та підсумкове використання енергетики на території країни не повинно бути вищим, ніж 91 468 та 5446 тисяч тонн відповідно. Цифри, що розглядаються в еквіваленті нафти.

 

Енергосервісний договір передбачає те, що показники використання первинної енергії до цього року будуть скорочені приблизно на 22%, а підсумкової енергії відповідно на 17%.

 

На проведеному засіданні з боку міністра енергетики було зроблено акцент на тому, що одним із ключових завдань плану, що складається, і його безпосередньої реалізації є потреба в тому, щоб скоротити викиди вуглецю приблизно на 56,6 млн тонн.

 

На 2021-2023 роки з боку державної програми було затверджено цілий список дій, прописаних у плані. По ньому в житлових будинках буде реалізовано не менше 170 програм місцевого рівня з впровадження енергоефективних заходів. Для підприємств кількість проектів збільшено до 180-ти. Щорічно планується підписання не менше ніж 200 договорів з об’єктами як комунальної, так і державної влади.

 

За планом пропонується реалізація такого процесу, як:

  • облік теплової енергії, гарячої та питної води;
  • створення нормативно-законної бази, якою буде збільшено кількість зарядних пристроїв для електромобілів;
  • можливість розширення стимулів у сфері регулювання теплопередачі

 

За допомогою виконання певних пунктів плану можна сприяти запуску програми термомодернізації житла, запропонованої В. Зеленським.


Поділитися:


Корисні статті

твердотопливные котлы Колви
Альтернатива твердопаливним котлам

Постійне зростання вартості енергоносіїв та дороге підключення газу вимагає шукати інші типи обігрівальних пристроїв для системи опалення. Електричне або газове джерело тепла – альтернатива твердопаливному котлу. Стаття знайомить з видами та характеристиками обладнання, що працює на твердому паливі, його плюсами та мінусами, способами захисту від перегріву. Твердопаливні котли види та характеристики Котли на твердому паливі […]

термомодернизация в Украине
Особливості утеплення хрущовок по «Великій термомодернізації» Зеленського

Програма утеплення будинків в Україні ще не розпочала своєї дії, але викликає безліч супутніх питань. Існує безліч факторів, якими використання виділених коштів виявиться неефективним.   Буквально 1 грудня з боку президента України у посланні до ВР було заявлено про те, що незабаром увійде у роботу проект «Велика термомодернізація». У планах програми стоїть масштабне утеплення лікарень, […]

развития восстановительной энергетики
Основні завдання на 2022 рік в Україні щодо відновлювальної енергетики

Серед аргументів, які відповідають за розвиток джерел енергії, можна виділити політичні, економічні та екологічні. І якщо про екологічні було написано вичерпну кількість інформації, на сьогодні саме ці аргументи є ключовими факторами для розвитку відновлюваної енергетики. Для підтримки удосконалення представленого сектору на території України їх замало. І в більшості випадків це пов’язано з тим, що у […]

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
    Please prove you are human by selecting the Key.