Як заощадити під час опалювального сезону в Україні

11/12/2020
Як заощадити під час опалювального сезону в Україні

При неправильному прогріванні квартири, витрачається набагато більше енергії, а відповідно і грошей. У даній статті представлені поради як не замерзнути і заощадити під час опалювального сезону.

1. Не закривайте батарею

Будь-який предмет може стати перешкодою для теплого повітря. Меблі, фіранки, техніка. Вони поглинають тепло в себе і не дають гарячому повітрю від батареї нагрівати приміщення. Ставте меблі та інші предмети в будинку подалі від обігрівача.

2. Не виставляйте 0 на термостаті

Не варто виставляти температуру на термостаті на 0 коли в будинку нікого немає. За цей час кімнати можуть охолонути і їх доведеться прогрівати знову. Що потребуватиме більших ресурсів.

3. Не ставте максимальну температуру, коли прогріваєте приміщення з нуля

Думка, що максимальна температура на термостаті швидше прогріє кімнату з нуля – помилкова.

 

Є величезне бажання відразу викрутити термостат на максимум, але не варто цього робити. Батарея не нагрівається швидше, якщо буде стояти максимум, все буде прогріватися поступово.

4. Не ставте максимальне значення на термостаті

Звичайно не варто сидіти в холоді, та й температура в приміщенні не буде сильно нижче, якщо буде виставлено 4 на термостаті, а не 5. Але ось різниця в сумі сплачених грошей за комуналку буде значна.

5. Не забувайте провітрювати приміщення

Щодня провітрюйте квартиру. Кімнати трохи охолонуть, а повітря стане свіже. Варто зазначити, що найкраще провітрювати з вікнами відкритими навстіж і вранці, тоді не тільки знизиться температура, а й відбудеться циркуляція повітря в приміщенні.

6. Уникайте використання батареї як сушарки

Звичайно білизна висихає швидше на батареї. Але в цьому є свої характерні мінуси. Значна частина тепла накопичується під мокрим одягом, тим самим не потрапляючи в кімнату і не прогріваючи її. Також мокра білизна підвищує вологість в приміщенні, при надлишку якої може з’явитися цвіль.


Поділитися:


Корисні статті

твердотопливные котлы Колви
Альтернатива твердопаливним котлам

Постійне зростання вартості енергоносіїв та дороге підключення газу вимагає шукати інші типи обігрівальних пристроїв для системи опалення. Електричне або газове джерело тепла – альтернатива твердопаливному котлу. Стаття знайомить з видами та характеристиками обладнання, що працює на твердому паливі, його плюсами та мінусами, способами захисту від перегріву. Твердопаливні котли види та характеристики Котли на твердому паливі […]

термомодернизация в Украине
Особливості утеплення хрущовок по «Великій термомодернізації» Зеленського

Програма утеплення будинків в Україні ще не розпочала своєї дії, але викликає безліч супутніх питань. Існує безліч факторів, якими використання виділених коштів виявиться неефективним.   Буквально 1 грудня з боку президента України у посланні до ВР було заявлено про те, що незабаром увійде у роботу проект «Велика термомодернізація». У планах програми стоїть масштабне утеплення лікарень, […]

развития восстановительной энергетики
Основні завдання на 2022 рік в Україні щодо відновлювальної енергетики

Серед аргументів, які відповідають за розвиток джерел енергії, можна виділити політичні, економічні та екологічні. І якщо про екологічні було написано вичерпну кількість інформації, на сьогодні саме ці аргументи є ключовими факторами для розвитку відновлюваної енергетики. Для підтримки удосконалення представленого сектору на території України їх замало. І в більшості випадків це пов’язано з тим, що у […]

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
    Please prove you are human by selecting the Heart.