Вигода від установки автономного опалення в будинку або квартирі

8/09/2020
Вигода від установки автономного опалення

Людина потребує у задоволенні мінімальних потреб при проживанні в будинку або квартирі, а саме в опалювальному приміщенні і теплій воді з крана.

 

Давно усталеним поняттям є те, що тепла вода в водопровід надходить за допомогою централізованих комунікацій. Але вже давно з’явилася заміна даного способу – автономні комунікації. Найчастіше даний вид опалення використовується в новобудовах і приватних будинках.

Економічність

 

У будь-якому випадку, при установці газових колонок та проведенні опалення в будинок, потрібно витратити певну суму. Але протягом подальшого використання, всі витрачені на установку суми повернуться, адже використання системи дуже економне.

 

Щоб переконатися в економічності даного виду опалення можна просто порівняти суму за гарячу воду та опалення в будинках з автономним і централізованим опаленням. Різниця буде видна як в літніх, так і в зимових платежах.

 

Але варто пам’ятати про витрати на початкову установку системи, а ще враховувати щорічне обслуговування обладнання.

 

Незалежність

 

Як головний плюс автономної системи можна відзначити саме незалежну роботу, тому що система працює виключно в рамках одного житлового приміщення і не залежить від інших. Мешканець може самостійно регулювати температуру в приміщенні вибираючи відповідну йому.

 

Сучасне газове обладнання оснащене чутливими термодатчиками, що дозволяє дуже точно встановлювати потрібну температуру в приміщенні або води.

 

Мешканці можуть самі вибрати коли починати опалювальний сезон, не чекаючи коли на це дасть добро місцева влада, адже найчастіше котельні починають працювати вже в холодну пору року, коли квартира встигає охолонути.

 

У разі, якщо ви тривалий час будете відсутні, є можливість виставити мінімальну температуру опалення, яка буде підтримувати труби від промерзання і це також допоможе заощадити на платежах за опалення.

 

Тепла підлога

 

У законодавстві зазначено, що не можна встановлювати теплу підлогу в квартирі з централізованим опаленням. Але якщо встановити свій газовий котел, то можна монтувати теплу підлогу з якою вам буде комфортно в холодну пору року.

 

Найчастіше теплу підлогу встановлюють під плитку з кераміки або ламінат, які не будуть виділяти шкідливі хімічні речовини під час нагрівання. Це не буде шкодити вашому здоров’ю, а ви в свою чергу спокійно зможете насолоджуватися теплою підлогою в будь-якій частині вашого будинку.


Поділитися:


Корисні статті

твердотопливные котлы Колви
Альтернатива твердопаливним котлам

Постійне зростання вартості енергоносіїв та дороге підключення газу вимагає шукати інші типи обігрівальних пристроїв для системи опалення. Електричне або газове джерело тепла – альтернатива твердопаливному котлу. Стаття знайомить з видами та характеристиками обладнання, що працює на твердому паливі, його плюсами та мінусами, способами захисту від перегріву. Твердопаливні котли види та характеристики Котли на твердому паливі […]

термомодернизация в Украине
Особливості утеплення хрущовок по «Великій термомодернізації» Зеленського

Програма утеплення будинків в Україні ще не розпочала своєї дії, але викликає безліч супутніх питань. Існує безліч факторів, якими використання виділених коштів виявиться неефективним.   Буквально 1 грудня з боку президента України у посланні до ВР було заявлено про те, що незабаром увійде у роботу проект «Велика термомодернізація». У планах програми стоїть масштабне утеплення лікарень, […]

развития восстановительной энергетики
Основні завдання на 2022 рік в Україні щодо відновлювальної енергетики

Серед аргументів, які відповідають за розвиток джерел енергії, можна виділити політичні, економічні та екологічні. І якщо про екологічні було написано вичерпну кількість інформації, на сьогодні саме ці аргументи є ключовими факторами для розвитку відновлюваної енергетики. Для підтримки удосконалення представленого сектору на території України їх замало. І в більшості випадків це пов’язано з тим, що у […]

Зв'яжіться з нами

Контакти

Ви обираєте нас, тому ми створимо всі умови для комфортного та взаємовигідного співробітництва

Пошта info@epg-kolvi.com

Адреса Україна, Київська обл.,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 1
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00
    Please prove you are human by selecting the Star.